ÇOK SATANLAR

img

Karabük Geciktirici Sprey Satılan Yerler

Geciktirci spreyler, cinsel ilişki sırasında performansı arttırmaya yönelik kullanılan ürünlerdir. Cinsel ilişki sırasında partnerleriyle daha uzun birliktelik yaşamak veya mahcup olmak istemeyen erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu spreyler, ilişki esnasında hem kadınların hem de erkeklerin daha fazla zevk alması ve ilişkinin süresini uzatması bakımından olumlu sonuçlar yaratmaktadır. Geciktirici sprey ürünleri, son yıllarda erken boşalma problemi yaşayan erkeklerin vazgeçilmez ürünü haline gelmiştir. Erkekler ergenlik döneminden itibaren her yaşta cinsel ilişki sırasında partnerlerini tatmin etmeyi bir gurur kaynağı olarak görmektedir. Bu nedenle cinsel ilişki sırasında yaşanan erken tatmin ve boşalmalar, ilişki, sosyal ve aşk hayatı için zedeleyici bir durum oluşturur. Bu durumları ortadan kaldırmak isteyen kişiler, geciktirici spreyleri kullaranak yaşadıkları problemleri en aza indirir ve ilişki esnasında kendilerini daha mutlu hissederler.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır

Geciktirici spreylerin doğru kullanımı, en fazla faydanın alınması için oldukça önemlidir. Geciktirici spreyler bilinenin aksine penisin tamamına değil, sadece uç kısmına sıkılmalıdır. Penisin tamamına sıkılan spreyler, ürünün boş yere israf edilmesini ve hatta cinsel ilişki esnasında ereksiyon problemleri gibi kötü durumları ortaya çıkmasına ortam hazırlamaktadır. Geciktirici sprey nasıl kullanılır sorusuna yanıt arayan kişiler için sırasıyla bu yöntemleri anlatacağız. Bunlar:

· Geciktirici spreyler, penisin sadece uç kısmına alt ve üst bölgelere eşit gelecek şekilde sıkılmalıdır.

· Hızlı bir şekilde sıkmak yerine, kısa süreli aralıklarla 3 kere geniş alanlara gelecek şekilde fıslatın.

· Daha iyi bir tatmin için ürünü sıktıktan sonra en az 20 dakika bekleyip ilişkiye girin.

· 20 dakika bekledikten sonra sprey etkisini gösterecektir bu sebeple isterseniz penisinizi yıkayabilirsiniz.

· Eğer yıkamak istemiyorsanız, yıkamadan da ilişkiye girebilirsiniz.

Geciktirici Sprey Nasıl Etki Eder

Geciktirici spreyin etkisi kullanan herkes tarafından merak edilen bir konudur. Geciktirici spreyler erken boşalmanın önüne geçen ve sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Bu spreyler penisin uç kısmını anestezik bir madde ile dondurarak gerçekleşen temasın daha az hissedilmesini sağlar. Böylece erkekler ilişki esnasında çok yüksek uyarım yaşamadan ve hafif bir uyuşukluk yaratarak birliktelik süresini daha uzun tutacaktır. Bu sebeple Geciktirici sprey nasıl etki eder, konusu oldukça basit bir alt yapıya dayanmaktadır.

Karabük Geciktirici sprey, Karabük Geciktirici krem, Karabük Geciktirici jel satılan yerlerin başında gelen sitemizden; Tüm geciktirici çeşitlerini satın alabilirsiniz. Kargo ile Gizli Kapalı Kutuda 3 (Üç) iş Günü İçerisinde Teslim alabilirsiniz. Orjinal ve faturalı ürünleri tercih edin sağlığınızı riske atmayın. Sipariş vereceğiniz tüm ürünler faturalı ve gizli kapalı kutuda sadece vereceğiniz adrese ve isme teslim edilir.


Kargo görevlisi de dahil ürün içeriğinde ne olduğunu bilmez. Ürünlerin kullanım ve detayları içeriğinde bulunan kullanım klavuzu talimatıyla size rehber olacaktır. Dilerseniz siparişinizi teslim aldıktan sonra müşteri hizmetlerimize bağlanarak, kullanım detaylarını telefonda talep edebilirsiniz.

Geciktirici ürünlerin fiyatları neden farklılık gösteriyor? Farklı bazı sitelerde ürün fiyatlarının ciddi anlamda neredeyse kargo fiyatına denk geldiğini bildiren müşterilerimize tek cevabımız; sağlığınızı riske atmayın! Orjinal olmayan, taklit ürünlerden sakının!
İnternet adresimizde bulunan tüm cinsel ürünler üretici, ithal edilen firmalar tarafından garanti kapsamı altındadır. Çoğu ürünün bandrolü ve satış fiyatı üzerinde yer almaktadır. Gerekli bakanlıklarca onay almayan hiç bir ürüne itibar etmeyiniz!

Gün içerisinde vereceğiniz Karabük geciktirici siparişleriniz, aynı gün kargoya tarafınıza gizli kapalı kutuda teslim edilmek üzere verilecektir. Ödemelerinizi ister online güvenlik sistemlerimiz ile sitemiz üzerinden yapabilir, dilerseniz havale ile %5 e varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz kargo görevlisine kredi kartı ile ya da nakit olarak kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Karabük bölgesinde geciktirici ürün siparişi vermek hiç bu kadar kolay ve güvenli olmamıştı!
EczamShop.com olarak sitemiz üzerinden alacağınız tüm cinsel içerikli ürünler ödeme sisteminden tutun kargoya kadar gizli tutulmaktadır.

Kargo ile Teslimat Bölgeleri

Değerli Ziyaretçimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanan koruma tedbiri kapsamında site içeriğine ulaşmak ve alışveriş yapabilmek için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekmektedir.

Doğum Yılınız

Giriş Çıkış