ÇOK SATANLAR

img

Kilis Geciktirici Sprey Satan Yerler, Kilis Geciktirici Sprey Satın al, Kilis Geciktirici Sprey Sipariş, Kilis Geciktirici Sprey satılan siteler.

Geciktirci spreyler, cinsel ilişki sırasında performansı arttırmaya yönelik kullanılan ürünlerdir. Cinsel ilişki sırasında partnerleriyle daha uzun birliktelik yaşamak veya mahcup olmak istemeyen erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu spreyler, ilişki esnasında hem kadınların hem de erkeklerin daha fazla zevk alması ve ilişkinin süresini uzatması bakımından olumlu sonuçlar yaratmaktadır. Geciktirici sprey ürünleri, son yıllarda erken boşalma problemi yaşayan erkeklerin vazgeçilmez ürünü haline gelmiştir. Erkekler ergenlik döneminden itibaren her yaşta cinsel ilişki sırasında partnerlerini tatmin etmeyi bir gurur kaynağı olarak görmektedir. Bu nedenle cinsel ilişki sırasında yaşanan erken tatmin ve boşalmalar, ilişki, sosyal ve aşk hayatı için zedeleyici bir durum oluşturur. Bu durumları ortadan kaldırmak isteyen kişiler, geciktirici spreyleri kullaranak yaşadıkları problemleri en aza indirir ve ilişki esnasında kendilerini daha mutlu hissederler.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır

Geciktirici spreylerin doğru kullanımı, en fazla faydanın alınması için oldukça önemlidir. Geciktirici spreyler bilinenin aksine penisin tamamına değil, sadece uç kısmına sıkılmalıdır. Penisin tamamına sıkılan spreyler, ürünün boş yere israf edilmesini ve hatta cinsel ilişki esnasında ereksiyon problemleri gibi kötü durumları ortaya çıkmasına ortam hazırlamaktadır. Geciktirici sprey nasıl kullanılır sorusuna yanıt arayan kişiler için sırasıyla bu yöntemleri anlatacağız. Bunlar:

  • Geciktirici spreyler, penisin sadece uç kısmına alt ve üst bölgelere eşit gelecek şekilde sıkılmalıdır.
  • Hızlı bir şekilde sıkmak yerine, kısa süreli aralıklarla 3 kere geniş alanlara gelecek şekilde fıslatın.
  • Daha iyi bir tatmin için ürünü sıktıktan sonra en az 20 dakika bekleyip ilişkiye girin.
  • 20 dakika bekledikten sonra sprey etkisini gösterecektir bu sebeple isterseniz penisinizi yıkayabilirsiniz.
  • Eğer yıkamak istemiyorsanız, yıkamadan da ilişkiye girebilirsiniz.

Geciktirici Sprey Nasıl Etki Eder

Geciktirici spreyin etkisi kullanan herkes tarafından merak edilen bir konudur. Geciktirici spreyler erken boşalmanın önüne geçen ve sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Bu spreyler penisin uç kısmını anestezik bir madde ile dondurarak gerçekleşen temasın daha az hissedilmesini sağlar. Böylece erkekler ilişki esnasında çok yüksek uyarım yaşamadan ve hafif bir uyuşukluk yaratarak birliktelik süresini daha uzun tutacaktır. Bu sebeple Geciktirici sprey nasıl etki eder, konusu oldukça basit bir alt yapıya dayanmaktadır.

Kargo ile Teslimat Bölgeleri

Değerli Ziyaretçimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanan koruma tedbiri kapsamında site içeriğine ulaşmak ve alışveriş yapabilmek için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekmektedir.

Doğum Yılınız

Giriş Çıkış