ÇOK SATANLAR

img

Malatya Erken Boşalma Tedavisi, Malatya Erken boşalma ürünleri, Malatya Erken boşalma ilacı satan yerler.

Bu tedavi esnasında çoğunlukla depresyon tedavisinde kullanılan ilaçlar kullanılmaktadır. Erken boşalma tedavisi mutlaka uzman bir hekim tarafından, uygun görülen incelemeler ve muayeneler yapıldıktan sonra planlanmalıdır. İlaç tedavisinin gerek görülmediği durumlarda ise cinsel tedavi yöntemleri tercih edilmektedir. Bu durumlarda hastaya gerekli egzersizler verilir veya bir takım psikolojik seanslar uygulanır. Bunların dışında herhangi bir problem yoksa erken boşalma ürünleri sitemizde yer alan çeşitleriyle hizmetinizi sunulur. Ayrıca müşteri gizlilik politikası şartları gereğince bilgileriniz 3. Kişilere bildirilmez.

Erken Boşalma Problemi

Erken boşalma, ilişki esnasında erkeğin cinsel tatmine daha çabuk ulaşması ve kendi isteği dışında kontrolsüz bir şekilde boşalmasıdır. Erken boşalma problemi, erkeklerin ilişki esnasında denetimsiz veya kontrolsüz boşalması anlamına gelmektedir. Tıp dilinde karşılığı ise "prematür enjekülasyon" veya "ejeculation praecox" olarak bilinmektedir. Erken boşalma, çoğunlukla cinsel ilişki başlamadan ya da penisin vajina içerisinde 1 dakikayı geçmeyecek şekilde kalmasıyla meydana gelen boşalmadır. Erken boşalma süresi hesaplanırken, partnerlerden her ikisinin de orgazım seviyesine ulaşıp boşaldığına mı, yoksa orgazım olmadan mı boşaldığına bakılmalıdır. Süre olarak hesaplama yerine, tatminsel zevk açısından hesaplama yapılması çok daha doğru olacaktır.

Erken Boşalma Türleri

İlişki sırasında meydana gelen, erken boşalma türleri üç ayrı şekilde ortaya çıkmaktadır.

Birincil Erken Boşalma: Bu boşalma türünde, hasta sürekli aynı problemi yaşamaktadır. Ve sorun yıllardır kendini göstermektedir.

İkincil Erken Boşalma: Daha önce olmayan fakat belli bir dönem sonra ortaya çıkan boşalma türüdür. Çoğunlukla psikolojik bir etken vardır. Aldatılma, askerlik, kötü deneyimler gibi başka sorunlara bağlı olarak ortaya çıkar.

Durumsal Erken Boşalma: Sadece belirli durumlarda oraya çıkan bir erken boşalma durumudur. Çoğunlukla durumsal faktörler veya psikolojik faktörlere bağlı oluşur. Örneğin evde misafir varken gerçekleşen cinsel ilişkilerde veya bireyin kendini rahat hissetmediği gibi durumlarda ortaya çıkar.

Erken Boşalmanın Nedenleri

Erken boşalma ile ilgili pek çok neden olabilir. Erken boşalmanın nedenleri, fiziksel veya psikolojik bir takım nedenlere dayanmaktadır. Fakat çoğunlukla psikolojik nedenler erken boşalmayı tetiklemektedir. Kişinin muayene, tetkikler ve yaşadığı durumlar göz önüne alınarak, problemin fiziksel mi yoksa psikolojik mi olduğu anlaşılmaktadır. Erken boşalmanın nedenleri bazen; alkol, ilaç kullanımı, kalp hastalıkları gibi durumlara bağlı olarak da ortaya çıkmaktadır. Erken boşalmayı engelleyen ürünler kullanarak cinsel hayatınızı daha renkli hale getirebilirsiniz.

 

Kargo ile Teslimat Bölgeleri

Değerli Ziyaretçimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanan koruma tedbiri kapsamında site içeriğine ulaşmak ve alışveriş yapabilmek için 18 yaşından büyük olduğunuzu teyit etmeniz gerekmektedir.

Doğum Yılınız

Giriş Çıkış